//

Medarbejdere

Administration

Kasper Jørgensen

Direktør
kasper@gog.dk
+45 22 80 48 35

Gitte Groth-Jensen

VIP- & Sponsorchef
gitte@gog.dk
+45 21 28 13 77

Mads Bruus

Kommerciel chef
mads@gog.dk
+45 51 90 33 75

John Andersen

Salgs- og Eventkoordinator
john@gog.dk
+45 27 60 05 01

Torsten Laen

Sportschef
torsten@gog.dk
+45 23 23 84 64

Vivi Kildelund

Bogholder & Billetansvarlig
vivi@gog.dk
+45 63 25 01 04

Ida Mikkelsen

Kommunikationsmedarbejder
ida@gog.dk
+45 22 41 28 45

Cafeteriet

GOG holding bestyrelsen

Hemming Van

Bestyrelsesformand
HV Invest

Steffen Larsen

Bestyrelsesmedlem

Uffe Jeppesen

Bestyrelsesmedlem

GOG sport bestyrelsen

Hemming Van

Bestyrelsesformand
HV Invest

John Trier Lauridsen

Bestyrelsesmedlem
Phønix Tag Fyn A/S

Michael Nielsen

Bestyrelsesmedlem
Midtfyns Totalservice

Peter Honoré

Bestyrelsesmedlem
Svendborg Begravelsesforretning

Niels Kildelund

Bestyrelsesmedlem
GOG Håndbold repræsentant

Køb billetter

Siddeplads 250 kr
Ståplads 200 kr
Børn u./12 år gratis (ståplads)

Næste hjemmekamp

TAK for denne sæson!

– Vi ses til sæson 2019/2020 - god sommer