Fynske Bank Fyns Amts Avis Energi Fyn

Administrationen

GOG Administrationen - Trine Skovgaard Nielsen


SALGS- OG 
SPONSORASSISTENT
Trine Skovgaard Nielsen
+45 63 25 01 05 / +45 29 27 44 94
trine@gog.dk

GOG Administrationen


DIREKTØR

Kasper Jørgensen
+45 63 25 01 01
+45 22 80 48 35
kasper@gog.dk

GOG Administrationen - Vivi Kildelund


BOGHOLDER

Vivi Kildelund
+45 63 25 01 14
vivi@gog.dk

GOG Administrationen - Mads Bruus


SALG- OG SPONSORASSISTENT

Mads Bruus
+45 51 90 33 75
mads@gog.dk

GOG Administrationen - Jakob Larsen


CHEFTRÆNER
Jakob Larsen
+45 20 64 45 20
jakob@gog.dk

GOG Administrationen - John Andersen
SALGS- OG EVENTKOORDINATOR

John Andersen
+45 63 25 01 07
+45 27 60 05 01
john@gog.dk

 

 



Køb biletter

Siddeplads 110,-
Ståplads 80,-
Børn u./12 år gratis (ståplads)

Næste hjemmekamp

TAK for denne sæson!

– Vi ses til sæson 2016/2017

Stilling


Rank
Hold
Kampe
Point
Stats
Målscore
Rank
Hold
K
P
Stats
Målscore
1
Aalborg
26
41
2015
97
2
Bjerringbro-Silkeborg
26
38
1907
42
3
TTH Holstebro
26
37
1817
59
4
Skjern Håndbold
26
34
1628
84
5
GOG Håndbold
26
32
16010
40
6
Mors-Thy
26
27
12311
-13
7
Ribe-Esbjerg HH
26
27
13112
2
8
KIF Kolding
26
26
12212
9
9
Århus Håndbold
26
23
10313
-14
10
SønderjyskE Herrer
26
21
8513
-39
11
HC Midtjylland
26
20
9215
-40
12
Skanderborg
26
16
6416
-42
13
TM Tønder Håndbold
26
13
5318
-75
14
Randers HH
26
9
4121
-110