Fynske Bank Fyns Amts Avis Energi Fyn

Administrationen

GOG Administrationen - Trine Skovgaard Nielsen


SALGS- OG 
SPONSORASSISTENT
Trine Skovgaard Nielsen
+45 63 25 01 05 / +45 29 27 44 94
trine@gog.dk

GOG Administrationen


DIREKTØR

Kasper Jørgensen
+45 63 25 01 01
+45 22 80 48 35
kasper@gog.dk

GOG Administrationen - Vivi Kildelund


BOGHOLDER

Vivi Kildelund
+45 63 25 01 14
vivi@gog.dk

GOG Administrationen - Mads Bruus


SALG- OG SPONSORASSISTENT

Mads Bruus
+45 51 90 33 75
mads@gog.dk

GOG Administrationen - Jakob Larsen


CHEFTRÆNER
Jakob Larsen
+45 20 64 45 20
jakob@gog.dk

GOG Administrationen - John Andersen
SALGS- OG EVENTKOORDINATOR

John Andersen
+45 63 25 01 07
+45 27 60 05 01
john@gog.dk

 

 



Køb biletter

Siddeplads 110,-
Ståplads 80,-
Børn u./12 år gratis (ståplads)

Næste hjemmekamp

TAK for denne sæson!

– Vi ses til sæson 2017/2018

Stilling



Slutspil Pulje 1

Rank
Hold
Kampe
Point
Stats
Målscore
Rank
Hold
K
P
Stats
Målscore
1
Skjern Håndbold
6
9
402
5
2
Aalborg
6
9
312
5
3
GOG Håndbold
6
9
411
25
4
KIF Kolding
6
0
006
-35

Slutspil Pulje 2

Rank
Hold
Kampe
Point
Stats
Målscore
Rank
Hold
K
P
Stats
Målscore
1
Ribe-Esbjerg HH
6
9
411
9
2
Bjerringbro-Silkeborg
6
8
303
1
3
TTH Holstebro
6
8
312
12
4
Mors-Thy
6
2
105
-22